Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Kruszyn Krajeński - Oferty sprzedaży działek

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

143 400 zł1 195 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Kruszynie Krajeńskim o powierzchni 1195m2. Ciekawa lokalizacja - nowe osiedle domów jednorodzinnych, oddzielone od głównej drogi lasem. Dogodny dojazd. Rozpoczęto prace na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

105 200 zł1 315 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w centrum osiedla w Kruszynie Krajeńskim. Miłe niekonfliktowe sąsiedztwo nowo-powstałych budynków. Naturalne środowisko i czysty klimat są największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

82 500 zł1 450 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o charakterze rzemieślniczo-budowlanym. Powierzchnia 1450 m 2 , wymiary ok. 30x50. Dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu las. Do drogi krajowej nr 5 kilkaset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 072 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - rola z prawem zabudowy - w miejscowości Kruszyn Krajeński. Działka w wym. 27 (front) x 40 (bok) m położona jest wśród nowowybudowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

720 000 zł8 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka położona jest przy głównej trasie relacji Bydgoszcz -poznań (8km od Bydgoszczy), leży w terenie objętym aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczonym pod mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

99 040 zł1 238 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy, położona w idealnym punkcie do wybudowania się

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 265 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy w Kruszynie Krajeńskim o powierzchni 1265m2. Do działki doprowadzony został prąd i woda. Przy granicy działki rośną drzewa akacjowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 034 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z aktualnymi warunkami zabudowy - budynek wolnostojący mieszkalny jednorodzinny. Działka o pow. 1034m2, położona na terenie nowopowstającego osiedla domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

132 430 zł1 394 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Kruszynie Krajeńskim. Działka powierzchnia 1394, wszystkie media, skrzynka tp.SA. W ciekawym miejscu (z dwóch stron las), w sąsiedztwie piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

139 400 zł1 394 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę budowlaną w Kruszynie Krajeńskim gm.Białe Błota, pod Bydgoszczą. Działka o powierzchni 1394 m2, woda,prąd, łącze tp(w bliskiej perspektywie kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

360 001 zł3 744 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu przepiękną, ogromną i bardzo ustawną działkę ze stawem o powierzchni 3743 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Działka ta jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy pod dom wolnostojący. (linia zabudowy 6m od granicy działki, wielkość zabudowy max 120m2, szerokość elewacji frontowej 8-12m, wysokość górnej krawędzi 4,5m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

125 000 zł3 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kruszynie Kajeńskim o powierzchni 950 m2, akrualne warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną, prąd i woda w drodze. Polecam i zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach