Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kruszyn Krajeński

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

644 000 zł145 m² 4 441,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

89 000 zł765 m² 116,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 765 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

167 999 zł1 035 m² 162,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kruszynie Krajeńskim! Działka o powierzchni 1035 m 2 ulokowana na uboczu Kruszyna Krajeńskiego , nieopodal Noteci. Długość frontu - 21 m 2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

169 000 zł889 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w Kruszynie Krajeńskim o pow. 889 m2. Działka jest w kształcie prostokąta z dostępem do drogi publicznej. Media w drodze (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom bliźniak Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dobre Nieruchomości polecają: dom typu bliźniak wg projektu Archonu Dom w Cyklamenach o pow. 136m2 w Kruszynie Krajeńskim w malowniczej okolicy. Dom posadowiony na działce 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

990 000 zł16 398 m² 60,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idea niruchomości przdstawia Tylko w naszym biurze! Działka na sprzedaż w cichej, spokojnej okolicy lasu. Opis działki: na sprzedaż działka o powierzchni 16398 mkw , media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

116 000 zł674 m² 172,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kruszyn krajeński działka budowlana O powierzchni 674 m2. Warunki zabudowy przewidujące.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

580 000 zł126 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:739 m²

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kruszyn Krajeński. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

615 000 zł146 m² 4 212,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Kup nowy dom pod Bydgoszczą-spełniaj marzenia Swojej Rodziny. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Kruszyn Krajeński- 146 m2 (użytkowa - 127m2) , projekt indywidualny. Działka 397m2. Wewnątrz- stan.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

340 000 zł976 m² 348,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 976 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według projektu Dom w Lipiennikach 6o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 488 000 zł4 960 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z budynkiem w stanie surowym otwartym w Kruszynie Krajeńskim znajduje się przy obwodnicy i ma przeznaczenie inwestycyjne. Oferuję 4960 m2 jest idealna pod stację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

800 000 zł8 779 m² 91,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena i jeszcze do negocjacji Duża działka w kształcie podkowy przy zbiorniku wodnym! Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

59 000 zł11 000 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duza działka w Kruszynie Krajeńskim. Powierzchnia działki ok 11 000 m2 Znakomita inwestycja.Działka położona w przepięknym miejscu Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 034 m² 169,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 1034m2 Cicha spokojna okolica. Dogodny dojazd do Bydgoszczy Działka płaska , bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Łąkowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

550 000 zł27 188 m² 20,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 27.188 m w Kruszynie Krajeńskim doskonała inwestycja z przyszłością! Lokalizacja: Działka położona jest w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

253 500 zł2 600 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita duża działka w bardzo dobrej lokalizacji w Kruszynie Krajeńskim wśród nowo powstających domów jednorodzinnych o powierzchni ok 2600m2! Działka otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

145 000 zł773 m² 187,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w gminie Białe Błota, miejscowość Kruszyn Krajeński. Płaska, gotowa pod budowę działka - 773 m . Kształt - regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

4 działki objęte mpzp w Kruszynie Krajeńskim Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak 136 m z garażem Kruszyn Krajeński, gmina Białe Błota. 0% prowizji od kupującego Brak Podatku pcc 2% Przy zakupie mieszkania za pośrednictwem naszego biura darmowa konsultacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

167 999 zł1 040 m² 161,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kruszynie Krajeńskim! Działka o powierzchni 1040 m 2 ulokowana na uboczu Kruszyna Krajeńskiego , nieopodal Noteci. Długość frontu - 21 m 2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Kanałowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

49 999 zł11 200 m² 4,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykła działka rolna nad Kanałem Noteckim Kruszyn Krajeński Wyjątkowa okazja dla miłośników natury i inwestorów! Oferujemy rozległą działkę rolną o powierzchni 1,12 ha (11 200.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kasztanowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

259 000 zł1 211 m² 213,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka w na ulicy Kasztanowej miejscowości Kruszyn Krajeński w gminie Białe Błota: - do asfaltu 200 metrów - 5 minut do najbliższego węzła S5 - 20 minut do centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

355 000 zł1 115 m² 318,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1115 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według projektu Dom w Lipiennikach 6o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

613 000 zł144 m² 4 256,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

184 000 zł1 148 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają narożną działkę budowlaną o powierzchni 1148m2 przeznaczoną pod budownictwo mieszkalne z prowadzeniem nieuciążliwych usług, w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

429 000 zł91,54 m² 4 686,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:910 m²

Oferta w naszym biurze! Kontakt Dolata Elżbieta tel.   Dom murowany, jest to częściowo warsztat , część mieszkalna , można go w całości zaadoptować na część mieszkalną są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

85 000 zł867 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży działki o powierzchni 867m2 w miejscowości Kruszyn Krajeński. Las i Kanał Notecki oraz szybki dojazd do Bydgoszczy Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

145 000 zł1 002 m² 144,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnych działek o powierzchni 1002 mkw. 1005 mkw. i 1047 mkw. zlokalizowanych w cichej i spokojnej części Kruszyna Krajeńskiego na terenie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

235 000 zł3 586 m² 65,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kruszyn Krajeński - 3586 m , atrakcyjna lokalizacja! Opis działki Na sprzedaż działka o powierzchni 3586 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

645 000 zł146 m² 4 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Kup nowy dom pod Bydgoszczą-spełniaj marzenia Swojej Rodziny. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Kruszyn Krajeński- 146 m2 (użytkowa - 127m2) , projekt indywidualny. Działka - 533m2. Wewnątrz- stan.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Olszynowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

165 000 zł1 040 m² 158,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki blisko Bydgoszczy? Chciałbyś działkę, przy której mamy wszystkie media? Cenisz sobie szybki dojazd do miasta? A może chcesz dwie działki obok siebie i mieć razem 2075m2?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

103 000 zł17 000 m² 6,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duza działka w Kruszynie Krajeńskim. Powierzchnia działki ok 17 000 m2 Znakomita inwestycja.Działka położona w przepięknym miejscu Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

382 560 zł3 188 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy Kruszyn Krajeński Nowy asfalt, chodnik, bardzo blisko przystanek autobusowy mzk 42! opis oferty: w ofercie 3 działki o metrażach: 930m2, 933m2 oraz 3188m2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

105 000 zł1 100 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Dzień dobry, przedmiotem sprzedaży jest działka 1100m2 położona w Kruszynie Krajeńskim, gmina Białe Błota. Dostępna także działka sąsiednia, o takiej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

143 500 zł773 m² 185,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 765 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

153 550 zł830 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Mam przyjemność przedstawić nieruchomość gruntową o pow. 830 m kw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

102 000 zł680 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 680 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kwiatowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

95 000 zł365 m² 271,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka recreacyjna Z domkiem W kruszynie krajeńskim twoje miejsce na wypoczynek blisko natury! opis nieruchomości: ta rekreacyjna działka rod o powierzchni 365 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

120 000 zł673 m² 178,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w gminie Białe Błota, miejscowość Kruszyn Krajeński. Przy granicy ze strefą Natura 200 - gwarant ciszy i spokoju. Płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

355 000 zł116,67 m² 3 042,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie, według projektu Dom w Lipiennikach 6 o powierzchni użytkowej 116,67 m , na działce o powierzchni 1115.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

800 000 zł8 776 m² 91,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena i jeszcze do negocjacji Duża działka z możliwością podziału na kilka Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez.